Wyszukiwarka obiektów
Typ obiektu :


Miejscowość:


Typ obiektu :
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferty specjalne
Rekreacja
kontekst
WEBTRAVELING
PAWEŁ MALLEK
ul. Klemensiewicza 6B/4
75-353 Koszalin
tel. 94 720 38 90
tel. kom. 608 769 913


Atrakcje dla narciarzy

2013-07-13

BIAŁKA TATRZAŃSKA - Raj dla narciarzy

Białka tatrzańska to teren szczególnie atrakcyjny dla miłośników sportów zimowych i „białego szaleństwa”. Liczne wyciągi, szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego na pewno nie pozwolą nikomu się nudzić. Doskonała baza sportowo- wypoczynkowa daje gwarancję udanego pobytu oraz aktywnie spędzonych chwil w Białce Tatrzańskiej.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej

Kompleks wyciągów i tras zjazdowych znajdujący się na zboczach Kotelnicy (918 m n.p.m.) i Jankulakowskiego Wierchu (934 m n.p.m.) po wschodniej stronie. Różnorodne trasy dostosowane do poziomu i umiejętności narciarzy, 5 wyciągów krzesełkowych, 3 orczykowe, sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone trasy. Dla miłośników narciarstwa ekstremalnego snowpark. Ośrodek posiada 4 trasy trudne oraz 4 łatwe.

Stacja Narciarska Kaniówka w Białce Tatrzańskiej

 Usytuowana na zboczu Horników Wierchu (926 m n.p.m), po stronie wschodniej. Posiada 1 wyciąg krzesełkowy, 3 talerzykowe oraz 1 typu „wyrwirączka” dla dzieci. W skład ośrodka wchodzą 2 trasy łatwe oraz dwie bardzo łatwe, obiekty są oświetlone i sztucznie naśnieżane. Stacja jest doskonałym miejscem do nauki i szlifowania pierwszych umiejętności narciarskich.

Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej

Kompleks narciarski zlokalizowany na zboczu Kotelnicy (918 m n.p.m.) oraz Wysokiego Wierchu (934 m n.p.m.) po wschodniej stronie. W kompleksie działa 1 wyciąg krzesełkowy, 1 orczykowy oraz 2 talerzykowe. Trasy naśnieżane i oświetlone.

Wszystkie powyższe ośrodki narciarskie objęte są jednym karnetem na użytkowanie o nazwie „Tatra Ski”. Na terenie Białki możemy korzystać również z innych ośrodków narciarskich i wyciągów.

Wielką atrakcją turystyczną w Białce Tatrzańskiej są również baseny termalne- „Terma Bania” oferujące wyjątkowe wodne atrakcje. 

 
wgorach.pl 2005 Wszelkie Prawa Zastrzeżone