Pokoje gościnne Arnika Stronie ŚląskieArnika to przytulny dom położony malowniczo u podnóży Śnieżnika.
Wyszukiwarka obiektów
Typ obiektu :


Miejscowość:


Typ obiektu :
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferty specjalne
Rekreacja
kontekst
WEBTRAVELING
PAWEŁ MALLEK
ul. Klemensiewicza 6B/4
75-353 Koszalin
tel. 94 720 38 90
tel. kom. 608 769 913


Białka Tatrzańska organizatorem góralskiej wycieruchy

2016-06-20

Białka Tatrzańska organizuje trzydniowy festiwal biegowy zwany Goniacką.

Na imprezę zapraszamy podczas ostatniego weekendu sierpniowego w dniach od 26 do 28 VIII.


Góralska Wycierucha jest biegiem popularnego w ostatnim czasie cyklicznego Fun Runa. Fun Run jest biegiem, na którym są naturalne lub w sposób sztuczny wzniesione przeszkody.
Organizatorom zależy na tym, aby bieg utrzymywał klimat taki, jak cały festiwal, tj. opierający się na regionalnym folklorze.
Zachęcamy do wzięcia udziału przynajmniej raz w tym biegu, bo trasa będzie pełna atrakcyjnych zdarzeń, będą zbójnicy, ostrewki oraz siano. Przeszkody zostaną zbudowane wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień oraz wielkie bale z sianem w roli głównej. Festiwal zostanie zorganizowany w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska.
Na co mogą liczyć śmiałkowie, którzy będą brali udział w tym biegu? Z pewnością będą mieli okazję podziwiania pięknych widoków na tatrzańskie szczyty - pod warunkiem, że dostrzegą je pomimo grubej powierzchni błotnej zalegającej twarz, a ujmując rzecz poważnie czeka ich teren o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu, z pionowymi podbiegami oraz zbiegami, górskimi potokami, gęstym lasem oraz pionowymi wyciągami, które od razu będą musieli pokonać sportowcy. Uczestnicy podczas biegu mogą spodziewać się „krwi, potu oraz łez”, bo takie atrakcje są stałym elementem innych takich biegów rozgrywanych na terenie Polski na płaskich terenach.
Białka Tatrzańska zaprasza wszystkie osoby, które chcą się ścigać na Goniackę. Bieg odbędzie się podczas ostatniego weekendu sierpniowego w dniach od 26 do 28 VIII. Tego roku można spodziewać się atrakcyjnego wpisowego. Na trasie nie zabraknie ostrewek, wodogrzmotów Mickiewicza, iglastej hłosty, sianokosów oraz kuloków. Dalej niech zadziała wyobraźnia, wszystkich śmiałków z przyjemnością powitamy na linii startu.


Białka pokoje  wszystkim zapewni, już zachecamy do przybycia na sierpniową Goniackę. 

 
wgorach.pl 2005 Wszelkie Prawa Zastrzeżone