Wyszukiwarka obiektów
Typ obiektu :


Miejscowość:


Typ obiektu :
Wyszukiwanie zaawansowane
Oferty specjalne
Rekreacja
kontekst
WEBTRAVELING
PAWEŁ MALLEK
ul. Klemensiewicza 6B/4
75-353 Koszalin
tel. 94 720 38 90
tel. kom. 608 769 913


Białka idealnym miejscem na wypoczynek podczas wakacji

2016-07-14

Białkę Tatrzańską możemy nazwać przepiękną wsią ulokowaną na terenie województwa małopolskiego, w podhalańskich rejonach.

Każdego roku licznie odwiedzają ją turyści.

Nie ma się co dziwić, infrastruktura oraz atrakcje w Białce Tatrzańskiej przyciągają tłumy. Miejscowość jest pełna kolei linowych, wyciągów narciarskich. Dzięki takim warunkom Białka zachwyca swoim urokiem fanów zimowych szaleństw oraz miłośników gorącej kąpieli.

Z czego można korzystać w Białce Tatrzańskiej?

W Białce Tatrzańskiej są piękne krajobrazy, ciekawa historia oraz mozliwość zajmowania się różnymi sportami. Miejscowość założono w XVII w. Do dnia dzisiejszego we wsi można udać się do prześlicznego Kościoła pw. św. Szymona i Judy Tadeusza. Ciekawostką jest to, że wnętrze kościoła wypełnione jest zabytkami, są to przedmioty gospodarcze oraz narzędzia rolnicze.

Białka obfituje w ośrodki narciarskie, można skorzystać z Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, z Wyciągu narciarskiego „U Kuruca”, ze Stacji Narciarskiej Kaniówka oraz Wyciągu Narciarskiego Bania. Białka jest organizatorem wypraw off-roadowych w samochodach terenowych, w pojazdach UTV i na quadach. Ciekawa alternatywa to mozliwość jazdy na monster-rollerach ( jest to hulajnoga górska).

Białka pokoje zapewnia i zaprasza wszystkich na wakacje. 

 
wgorach.pl 2005 Wszelkie Prawa Zastrzeżone